Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat Show 2020 Başlıyor!
2/21/2020 CNR Avrasya Boat Show 2020 Başlıyor!
Türk denizciliğinin gelişimi ve tanıtımının yanında ticareti için de çok önemli sorumlulukları olan, “Türkiye’nin Boat Show’u” CNR Avrasya Boat Show’un kapıları 22 Şubat’ta açılıyor. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın yanı sıra T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da desteklenen CNR Avrasya Boat Show, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve DENTUR tarafından organize ediliyor.

CNR Avrasya Boat Show

Dünya denizcilik sektörünün en büyük iki fuarından biri olan CNR Avrasya Boat Show, sınıflarının en iyisi yat markalarının Dünya ve Türkiye tanıtımlarına ev sahipliği yapacak.

Fuarda, teknoloji, tasarım ve konforu bir arada sunan süperyat, megayat ve yelkenlilerin yanı sıra; amatör denizciler için daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekneler ve deniz araçları da sergilenecek. Türk denizcilik sektörünün global buluşması CNR Avrasya Boat Show, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, dünyanın dört bir köşesinden denizseverleri misafir edecek. 

CNR Avrasya Boat Show

Fuarda aralarında Princess, San Lorenzo, Numarine, Azimut, Fairline, Hanse, Sacs, Jeanneau, Prestige, Yamaha, Suziki, Honda, Mercury, Yuka, Tohatsu, Nuova Jolly, Axopar’ın da olduğu dünya markaları, en yeni ve iddialı modellerini sergileyecek. Türkiye’nin en prestijli fuarı CNR Avrasya Boat Show’da, birçok tekne de ilk kez görücüye çıkacak.

Ayrıca birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak olan CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat - 01 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

cnravrasyaboatshow.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS