Satılık Tekneler

Centouno Navi’den Süper Hızlı Motoryat ''Forza''
9/16/2022 Centouno Navi’den Süper Hızlı Motoryat ''Forza'' Centouno Navi,Forza

İtalyan süperyat markası Centouno Navi, 28 metre boyundaki “şimşek hızında” motoryatının detaylarını paylaştı. Tasarımcı Manuela Lucchesi ve mimar Marco Arnaboldi imzalarını taşıyan tasarımın adı Forza.

Centouno Navi,Forza

Forza, “lightning fast” sıfatıyla tanıtıldı. Motoryat, üçlü 12V 2000 beygirlik MAN motorları sayesinde 60 knot sürate erişebiliyor.

Centouno Navi,Forza

Son jenerasyon MJP su jeti itiş sistemleriyle donatılan tasarım, sandviç kompozit gövdesi sayesinde emsallerinden yüzde 30 daha hafif ve çok daha sağlam bir yapı ortaya koyuyor. Bu sayede yüksek performansın yanı sıra, daha az karbondioksit emisyonu karşımıza çıkıyor. 

Centouno Navi,Forza

Centouno Navi, Forza projesinde sürdürülebilirliği merkezine alıyor. Tamamen özel tasarım iç mekanlarında çevre dostu malzemeler tercih ediliyor. Motoryatın ana güvertesinde konforlu bir salon yer alıyor.

Centouno Navi,Forza

8 kişiye kadar yükseltilebilen konuk kapasitesi, alıcının kişisel iç mekan tercihleri doğrultusunda şekilleniyor. Master kamara gövdenin genişliğinin tamamından faydalanırken, iç düzende bir adet VIP kamara da yer alıyor. 

Centouno Navi,Forza
 
centounonavi.it
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News