Satılık Tekneler

Canados Oceanic 143 Cannes’a Hazırlanıyor
8/18/2022 Canados Oceanic 143 Cannes’a Hazırlanıyor Canados Oceanic 143

Cannes Yachting Festival yaklaşırken, yat üreticilerinin telaşı da giderek kızışıyor. Canados, Oceanic serisinin en yeni üyesi 143’ü dünyanın merakla beklediği ‘festivale’ hazırlıyor. Explorer tipi 43 metrelik bu süperyatın resmi lansmanında, merak edilen tüm sorular cevap bulacak. 

Canados Oceanic 143

Kısa üst binası ve açık plan devasa kıç güvertesiyle farklı bir tasarım olarak karşımıza çıkan Oceanic 143; bu alanı explorer tipi süperyatlarda alışılagelmiş servis teknesi ve su sporları oyuncakları taşımak için değil, geniş ve şık bir formal yemek alanı olarak sunuyor. Standart hali bu şekilde sunulan geniş kıç güverte, isteğe bağlı olarak farklı amaçlarla da kullanılabilecek. 

Canados Oceanic 143

Üç adet 2400 beygirlik Caterpillar C32B makineye sahip olan süperyat, 24 knot gibi etkileyici bir maksimum sürat verisine sahip. Seyir sürati olarak belirtilen 10 knot ile tam 4 bin deniz mili menzili var. 

Canados Oceanic 143 Canados Oceanic 143

Süperyatın üst güvertesi tamamen tekne sahibine ayrılmış şekilde tasarlanmış. Güvertede kamaranın yanı sıra özel salon, kıç tarafta özel teras, baş tarafta açık oturma alanı gibi alanlar mevcut. Dümen evi bir alt katta, ana güvertede konumlanıyor. Mutfak, dümen evinin hemen arkasında. 

Canados Oceanic 143 Canados Oceanic 143

Misafir kamaraları süperyatın alt güvertesinde yer almış. İki adet ikiz yataklı ve iki adet çift kişilik VIP süitin yanı sıra, mürettebat için alt güvertenin baş tarafında ayrı bir bölüm var. Bordadan açılan kapakla yüklenip indirilen servis tekneleri garajı, makine dairesiyle kamaralar arasında konumlandırılarak gürültü ve titreşimden olabildiğince uzak tutulmuş. 

Canados Oceanic 143 Canados Oceanic 143

Teknik özellikleri:

Boyu: 43,45 metre
Genişliği: 8,22 metre
Motorlar: 3 x 2400 beygir Cat C32B
Maksimum sürat: 24 knot

Canados Oceanic 143

www.canados.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint