Satılık Tekneler

Canados 120 Caesar Suya İndi
6/18/2019 Canados 120 Caesar Suya İndi İtalyan tersane Canados’un, 120 Caesar serisi yeni motoryat modelinin ilk gövdesi suya indirildi. 

120 Caesar

Tamamen özel tasarım bir motoryat olan 37 metrelik Caesar’ın deniz testleri başlatıldı. Yeni 120 Caesar, sahibinin üçüncü Canados motoryatı olacak. Eylül ayında Cannes Yachting Festival’da lansmanı gerçekleşecek olan süperyat, o tarihe kadar Güney İtalya’da yaz sezonunu geçirecek.

120 Caesar

Yeni 120 Caesar’ın tasarımını, Canados’un kendi tasarım ekibi ortaya çıkardı. İç mekanların tasarımını ise Cristiano Gatto gerçekleştirdi. Orijinal tasarımda kıç bölümde yer alan servis teknesi garajı, sahibinin talebi doğrultusunda iyice büyütülmüş bir beach club alanına dönüştürüldü. Bu sebeple motoryata 1,5 ton kapasiteli bir ağır servis teknesi vinci eklendi.

120 Caesar 120 Caesar
120 Caesar 120 Caesar

İç mekanlarda özel seçilmiş mermer ve ahşap malzemeler dikkat çekerken, ana salonun tavandan yere kadar uzanan camları hayli aydınlık bir atmosfer sunuyor. Yükseltilmiş dümen evinde, navigasyon iletişim ve görüntüleme sistemleri mevcut. Mürettebat bu sistemlerle, motoryatın tüm kontrollerini tek bir merkezden gerçekleştirebiliyor.

 120 Caesar

Motoryatta 10 kişilik misafir kapasitesi var. Toplam 5 kamaradan biri olan tekne sahibi süitinin, her iki taraftan dışarıya katlanarak açılan balkonları mevcut. Diğer 4 misafir kamarası ise alt güvertede konumlanıyor.

Çift MTU 2600 beygirlik motorlarla donatılmış olan süperyat, 27 knot sürat yapabiliyor. Seyir sürati ise 23 knot.

www.canados.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS