Satılık Tekneler

BSI Markaları, Skiper İle Türkiye’de
11/1/2019 BSI Markaları, Skiper İle Türkiye’de Yeni markalarıyla ürün gamını iyice genişleten BSI; gezi ve yarış tekneleriyle, süperyatlar için donanımlar üreten üstün markaları, bir çatı altında sektöre sunuyor. 

30 yılı aşkın sektör tecrübesiyle yatçılık endüstrisinde bir dev olan BSI Grubu’nun markaları, Skiper ayrıcalığıyla Türkiye pazarına yelken açtı.

BSI’nin ürün gamı; arma donanımları sunan BSI Rigging, özel açık deniz hatch’lerinden güverte hatchlerine kadar seçenek sunan Moonlight Hatches ve Moonlight Portlights ile başlıyor. Yine BSI marka ismi altında makaralar, kilitler ve iskota sistemleri; dünyanın önde gelen pervane markası Gori Propeller ürünleri; dümen, dümen donanımları ve dümen aktarma sistemleri yelpazesiyle Jefa Steering Systems ve son olarak, 1921’den beri sektörün öncülerinden olan Hundested Propeller markasının dişli kutuları, pervaneleri ve itiş sistemleri BSI’nin kapsamlı ürün gamını oluşturuyor.

BSI Rigging

Dünyanın en büyük arma markası haline gelen BSI Rigging, 2005 yılında Global Rigging’i satın alarak daha da büyüdü ve sektörde arma donanımlarında öncü sıfatını günümüze kadar sürdürdü. BSI Rigging’in başlıca ürünleri teller, rotlar, fiber armalar ve karbon armalar. 

Moonlight Hatches

Moonlight Hatches ve Moonlight Partlights markaları, BSI’nin lumboz ve güverte kapağı ürün gamını oluşturuyor. Güverte hizasında hatch’ler, açık deniz hatchleri ve bu donanımların yedek parçaları yer alıyor.

Easy Block

Easy makaralar ve stoperler, yine BSI’nin ürünlerinin önemli bir kısmını oluşturuyor. Bu kategoride BSI; stoperler, kilitler, ana yelken iskota sistemleri, birçok boyutta makara arabaları ve teçhizatlarıyla piyasada yer alıyor.

Gori Propellers

BSI’nin markaları arasında dünyaca tanınan bir diğeri ise Gori Propellers. Dünyanın en iyi katlanır yarış pervaneleri olarak 30 yıldır pazarda öncü olan Gori ürünleri; 3 kanatlı katlanır, 2 kanatlı katlanır ve yarış pervaneleri olarak kategorize ediliyor. 1994 yılında ilk defa piyasaya sunulan 3 kanatlı Gori pervanelerDAME ve HISWA ödüllerine sahip.

Jefa Steering Systems

Jefa Steering Systems, BSI’nin kapsamlı dümen ve dümen sistemleri sunan markası olarak, pazarda üst sıralarda yerini almış durumda. Aluminyum dümenler, Jefa Drive üniteler, dümen aktarma sistemleri ve kablo sistemleri markanın yelpazesini oluşturuyor. Jefa Steering’in ürün yelpazesinde, kablolu dümen pedestal sistemi de yer alıyor.

Hundested Propeller

Markalara en son dahil olanlardan biri de, Danimarkalı pervane üreticisi Hundested. Alanında lider markalardan biri olan Hundested Propeller sadece kontrol edilebilir pervaneler değil, 300 ile 4500 beygir aralığında, özel olarak tasarlanan ve üretilen şanzımanlar ile, itiş sistemleri de üretiyor. 1921’den beri sektörün uzman üreticilerinden biri olarak anılan Hundested markasına da, Skiper ayrıcalığıyla Türkiye pazarında ulaşmak çok kolay.

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.