Satılık Tekneler

Hundested Pervaneleri Artık Türkiye’de
2/19/2019 Hundested Pervaneleri Artık Türkiye’de Danimarkalı pervane üreticisi Hundested, Skiper ile Türkiye pazarına girdi. 

Hundested Propeller

Denizcilik endüstrisinde hatırı sayılır markaları bünyesinde bulunduran BSI şirketler grubuna yeni dahil olan pervane üreticisi Hundested, bu satın alımla geleceğe daha güçlü ve büyüme odaklı bakıyor. Alanında lider markalardan biri olan Hundested Propeller sadece kontrol edilebilir pervaneler değil, 300 ile 4500 beygir aralığında, özel olarak tasarlanan ve üretilen şanzımanlar ile itiş sistemleri de üretiyor. Yüksek kalite ve üstün tasarımlarıyla pazarda yer alan Hundested ürünleri, öncü markalara sahip BSI’ın pazardaki karakterine bire bir uyum sağlayacak bir marka. 

Hundested Propeller

1921 senesinden beri 9000’in üzerinde pervane üretimiş olan Hundested’in yanı sıra rot ve arma telleri, hatch’ler ve müşteri servisi veren şirketler BSI’ın bünyesinde bulunuyor. Gori Propeller ve Jefa Steering gibi adını dünyaya duyurmuş markalar da, yine BSI şirketler grubunun önemli parçalarından. Hundested’in başarılı genel müdürü Mogens Christensen’in, satın alımdan sonra görevine aynı şekilde devam edeceği, BSI CEO’su tarafından kamuoyu ile paylaşıldı.

Hundested Propeller

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.