Satılık Tekneler

TEKNELERE NİÇİN EKSPERTİZ/SURVEY YAPTIRILIR ?

Sigorta şirketleri neyi sigortaladığını, tekne sahibi teknesini tam olarak kaça sigortalattığını, bankalar ve leasing firmaları neye kredi verdiğini ve kredinin nasıl kullanıldığını, tekne satın almak isteyen kişi ve firmalar ne satın aldıklarını bilmek ister.

TEKNEMİN SİGORTA BEDELİNİ SİGORTA EKSPERİNİN TESPİT ETMESİ BANA NE FAYDA SAĞLAR ?

Bilinçli tekne sahipleri teknesinin sigorta bedelinin tespitini sigorta eksperlerine yaptırarak teknesi ve rizikolarıyla ilgili detaylı bir rapora sahip olmaktadır. Böylece, tekne sahibi teknesini kaç paraya sigortalattığını tam olarak garanti etmektedir. Sigortacılık K.na göre sigorta eksperleri tarafından belirlenmiş olan tekne sigorta bedeli hem sigorta şirketi hem de sigortalı için hukuken bağlayıcıdır.
Teknelerin sigorta bedelinin bu şekilde tespitiyle sigorta şirketleri ile sigortalılar arasında bir hasar anında olası anlaşmazlıklar önlenebilir ve hasar tazminatının eksiksiz ödenmesi de sağlanmış olur. Ayrıca, teknenizin sigorta bedeli sigorta eksperi tarafından gerçek değerinde tespit edildiğinden, fazladan prim ödemeniz önlenmiş olur.  


TEKNE EKSPERTİZ/SURVEY RAPORUNUN HUKUKİ DEĞERİ NEDİR ?

Sigorta eksperleri tarafından düzenlenmiş ekspertiz raporları mahkemelerde delil olarak kabul edilen ve hukuki değer taşıyan belgelerdir.

TEKNE EKSPERTİZ TALEP FORMU
Adı Soyadı / Firma Adı :  
E-mail :  
Telefon :  
Teknenin Bulunduğu Yer :
Teknenin Modeli ve İnşa Yılı :  /
Tekne Boy ve En :  mt /   mt
Teknenin Tipi :
Teknenin Kullanım Şekli :
Talep Edilen Ekspertiz / Survery İşlemi :
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint