Satılık Tekneler

Boot Düsseldorf’ta, Tecnorib Pirelli 42 Rüzgarı
1/24/2020 Boot Düsseldorf’ta, Tecnorib Pirelli 42 Rüzgarı 2020 Boot Düsseldorf’un yankı uyandıran lansmanlarından biri de; Tecnorib’in Pirelli 42 modeli şişme sürat botu oldu. Tüm çevresinde yürünebilen 13 metrelik bot, İsveçli Mannerfelt Design Team firmasıyla birlikte tasarlandı. 

Pirelli 42

Günlük geziler veya takip teknesi olarak kullanılabilecek bir tasarım olan Pirelli 42, oldukça dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Yemek masası, baş üstünde geniş güneşlenme alanı, alt güvertesinde mutfak ve tuvaletiyle performans, konfor ve tasarım bir arada sunuluyor. 

Pirelli 42

Agresif çizgilere sahip olan Pirelli 42 modeli, yüksek kalite detaylara sahip. Tecnorib’in bu yeni modeli sadece performans odaklı değil, geniş yaşam alanlarıyla da misafirlerin rahatını ve çarpıcı tasarımını ön plana çıkarıyor.

Pirelli 42 Pirelli 42

Yeni Pirelli 42 yedi farklı motor seçeneğiyle piyasaya sunuluyor. Mercruiser ve Volvo markalarının, benzinli ve dizel seçenekleriyle donatılabilen botta 320 ila 430 beygir arası modeller kullanılabiliyor.

Pirelli 42 Pirelli 42

Teknik detayları:

Boyu: 13,1 metre
Genişliği: 5 metre
Tüp çapı: 0,60 metre
Hava kompartmanı: 6
Yakıt tankı kapasitesi: 950 litre
Su tankı kapasitesi: 200 litre

www.tecnorib.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS