Satılık Tekneler

Benetti'nin Yeni Projesi ''B.Yond''
10/25/2019 Benetti'nin Yeni Projesi ''B.Yond'' Benetti B.Yond

Benetti
, en yeni projelerinden biri olan 37 metrelik B.Yond projesinin detaylarını paylaştı. Benetti’nin Expedition kategorisinde piyasaya sunmayı planladığı üç modelin ilki olarak tasarlanan B.Yond, Siemens Marine Global Competence Center ile işbirliğiyle ortaya çıkarıldı.

Benetti B.Yond

Benetti, bu yeni projede Siemens ile ortak çalışma gerçekleştirerek, çok daha düşük yakıt tüketimi ve çevre dostu bir motoryat olarak piyasaya çıkmasını sağlayacak SISHIP EcoProp sistemiyle donatılacak. Bu sistem, Siemens tarafından Azimut/Benetti grubu için özel olarak geliştirildi.

Benetti B.Yond

5 kat güverteye sahip olan tasarım, her katında ayrı bir fonksiyon ortaya koyuyor. Tam boyu 36,5 metre olan motoryatın hacmi ise 460 GT. Ana ve alt güvertesinde tekne sahibi, misafirler, mürettebat ve kaptan için ayrı yaşam alanları sunuluyor. Tekne sahibi kamarası, ebeveyn banyosuyla birlikte başaltında konumlandırılmış. Bunun ötesinde motoryatta, 4 ayrı misafir kamarası bulunuyor. Toplam mürettebat kapasitesi ise 6 kişi. 

Benetti B.Yond

Motoryatta birden fazla yemek bölümü, oturma alanları ve güneşlenme alanları mevcut. Tüm bunların ötesinde 6,5 ve 4,2 metrelik iyi ayrı servis botu ile birlikte, iki jet ski taşıyacak kapasitede garaj var. Geniş beach club, sauna ve su sporları oyuncakları odasının yanı sıra, spor salonu da motoryatın öne çıkan özellikleri arasında.
 

Benetti B.Yond

Fotoğraflar : Benetti Yachts

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint