Satılık Tekneler

Beneteau Flyer 6 Spacedeck
6/25/2020 Beneteau Flyer 6 Spacedeck Beneteau’nun yeni Flyer 6 Spacedeck modeli, çok amaçlı ve günlük kullanımlar için özel olarak tasarlanmış dıştan takma motorlu bir tekne. Yeni jenerasyon teknelerin daha büyük modellerinde karşımıza çıkan özellikleri taşıyan Flyer 6 Spacedeck; sadeliği, ulaşılabilirliği ve çok amaçlılığıyla öne çıkıyor. 

Flyer 6 Spacedeck

Tasarımı ve mühendisliği Beneteau Powerboat tarafından yapılan yeni Flyer 6 Spacedeck’in iç tasarımını, Style & Designs firması üstlendi. Standard ve Elegance olarak iki farklı versiyonda piyasaya sunulan teknede, gri döşemeler ve paslanmaz vardavela ayakları ya da parlak döşemeler ve siyah vardavela ayakları alıcının tercihine sunuluyor.

Flyer 6 Spacedeck Flyer 6 Spacedeck

Teknenin baş üstü bölümü minderlerle olduğu gibi yatak haline geliyor. Bunun ötesinde T-top, kayak donanımı gibi opsiyonlar da alıcıya ayrıca sunuluyor. Tek kıçtan takma motorla donatılabilen Flyer 6 Spacedeck’e, en büyük 140 beygirlik motor takılabiliyor.

Flyer 6 Spacedeck Flyer 6 Spacedeck

Boyu: 5,96 metre
Gövde boyu: 5,30 metre
Gövde genişliği: 2,26 metre
Ağırlığı: 1204 kilogram
Yakıt kapasitesi: 100 litre
Su kapasitesi: 50 litre

www.beneteau.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint