Satılık Tekneler

Bavaria SR41
11/29/2019 Bavaria SR41 Alman üretici Bavaria Yachts, motoryat serisinin en yeni üyesini piyasaya sundu. Yeni Bavaria SR41, üreticinin sportif S-serisi ile R-serisinin niteliklerini bir arada sunan bir tasarım. 

Bavaria SR41

Konforlu kokpit tasarımı, geniş güneşlenme alanıyla birlikte çok fonksiyonlu bir yaşam alanı olarak karşımıza çıkıyor. Güneşlenme bölümü, açılan masa sayesinde güvertenin kıç tarafında bir yemek masasına dönüşebiliyor. 

Etkileyici genişlikte alt güverte alanları, yeni SR41’i farklı kılıyor. Gövdenin merkezinde konumlandırılan tekne sahibi kamarası, motoryatın tüm genişliğinden faydalanıyor. Baş altında ise misafir kamarası yer alıyor. 

Bavaria SR41

Motoryatın standart makine donanımında, benzinli çift 355’er beygirlik Mercruiser’lar sunuluyor. Opsiyonel olarak 380’er beygir güç üretebilen çift Volvo’lar da, alıcının tercihine bırakılmış.

Yeni SR41 motoryat; kumaş tavanlı, sert tavanlı ve coupe olmak üzere üç farklı versiyonuyla piyasaya sunuldu. 

Bavaria SR41

Teknik detayları:

Boyu: 13,29 metre
Gövde boyu: 11,65 metre
Genişliği: 3,99 metre
Su hattı üzeri yüksekliği: 3,60 metre
Su kesimi: 1,05 metre
Boş ağırlığı: 9000 kilogram


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS