Satılık Tekneler

Baltic’ın Foiling Süperyatı 'Canova' Hazır
4/30/2019 Baltic’ın Foiling Süperyatı 'Canova' Hazır Baltic Yachts-Canova

Baltic Yachts
, şimdiye kadar ürettiği en heyecan verici projesini tamamladığını açıkladı. Tam 43,3 metre boyundaki yelkenli foiling süperyatın yapımı tamamlandı. Dinamik denge sistemi (DSS) ile donatılan foiling süperyatın salması, geçtiğimiz hafta monte edildi.

Baltic Yachts-Canova.

Gövdenin en geniş yerine monte edilen, 9 metrelik foil kanat ile çalışan DSS sistemi, ilk defa bu kadar büyük bir yelkenli yatta Baltic Yachts tarafından kullanıldı. Yüksek süratlerde dengeyi arttıran bu foil kanat, Infiniti Yachts tarafından geliştirilmişti. Foiling süperyatın ismi Canova. Canova, uzun mesafeli konforlu seyirler için özel olarak geliştirildi. Tasarımını Farr Yacht Design ile Gurit birlikte tamamladı. 

Baltic Yachts-Canova.. Baltic Yachts-Canova...

Baltic 142 olarak bilinen Canova projesi, en yeni nesil dizel-elektrik motorlarla donatıldı. Çok daha düşük yakıt tüketimi ve minimum gürültüyle çalışan motorlarına ek olarak, süperyatta iki adet jeneratör ve lityum-ion bataryalar bulunuyor. Süperyatın yelken altında, 25 knot rüzgarda 25 knot sürate erişmesi bekleniyor.

Baltic Yachts-Canova,

Fotoğraflar : Baltic Yachts
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint