Satılık Tekneler

Baltic Yachts’dan Çevre Dostu Yelkenli : Baltic 68 Cafe Racer
4/3/2020 Baltic Yachts’dan Çevre Dostu Yelkenli : Baltic 68 Cafe Racer Baltic Yachts; 20,18 metrelik yeni projesi olan yelkenli yatı açıkladı!

Baltic 68 Cafe Racer

Baltic 68 Cafe Racer
, Baltic Yachts tarafından 2021 yaz sezonunda teslim edilecek. 

Baltic 68 Cafe Racer

Kısa mesafelerde yüksek hızlı motosiklet yarışları için tasarlanan, 1960’ların Cafe Racer döneminin felsefesinden yola çıkılarak tasarlanan Baltic 68 Cafe Racer, Javier Jaudenes imzalı mühendislik ve mimari çalışmalar neticesinde ortaya çıkarıldı. 

Baltic 68 Cafe Racer

Çevre dostu bir yat olarak geliştirilen Baltic 68 Cafe Racer; iklimlendirme sistemleri, itiş sistemi, flax-composite gövde malzemesi ve verimli batarya sistemleriyle, bu amaca birinci dereceden hizmet ediyor.

Baltic 68 Cafe Racer

Yelkenlinin güvertesi, daha hafif ve daha ince bir malzeme olan LIGNIA Yacht güverte malzemesiyle donatılacak. Ek olarak UV filtreleri ve güneş enerjisi panelleri, yelkenlinin iç mekanında ideal sıcaklığı %30 daha az enerji sarf ederek sağlayacak. Öte yandan kullanılan Bcomp ampliTex flax malzeme sayesinde, iç mekanlarda üstün ses ve ısı yalıtımı açısından tasarruf ortaya koyacak. 

Baltic 68 Cafe Racer

Fotoğraflar : Baltic Yachts

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS