Satılık Tekneler

Baltic Yachts’dan 44,6 Metrelik Yelkenli
11/5/2018 Baltic Yachts’dan 44,6 Metrelik Yelkenli Fin tersane Baltic Yachts; 44,6 metrelik yeni yelkenli süperyat projesini açıkladı. Mavi yolculuklar için özel olarak tasarlanan dev yelkenli, yukarı çekilebilen salması sayesinde su kesimini 3,4 metreye kadar indirgeyebiliyor.

Mühendisliği ve iç tasarımı Jedl/Vrolijk & Co tarafından yapılan yelkenli, gelişmiş kompozit malzemelerden üretilecek. Gövde genişliği 9,35 metre olacak.

Baltic Yachts’dan 44,6 Metrelik Yelkenli

Yeni Baltic tasarımının ilk bakışta göze çarpan özelliklerinden biri, geniş deck saloon’dan kıça doğru uzanan masif güneşliği. Güvertenin kıç tarafında ise ayrı bir bimini, dümen kısmının hem önünde hem arkasında gölge alan yaratıyor. Çift palalı olan bu tasarımın baş tarafında ise servis botu taşınabiliyor. Süperyatın ana makinesi 550 beygir gücünde.

Süperyatta toplam 8 kişilik misafir kapasitesi var. Mürettebat sayısı da 7. Mürettebat kamaraları gövdenin kıç tarafında konumlanıyor ve 4 kamara olarak tasarlanmış. Tersane, yeni süperyat projesinin yapımına 11 Şubat 2019 tarihinde başlanacağını açıkladı. Teslimatının ise 2021 yazında gerçekleşeceği belirtildi.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS