Satılık Tekneler

Azimut Verve 42 Fort Lauderdale’da
10/26/2021 Azimut Verve 42 Fort Lauderdale’da Azimut’un yeni haftasonu gezi teknesi Verve 42, Fort Lauderdale Yat Fuarı’nda sergilenecek. Global lansmanı gerçekleşecek olan motoryat, ‘kompleks derin V gövdeye’ sahip. Verve 42’nin bu üstün gövdesi, efsanevi mimar Michael Peters’ın patentli SVVT tasarımı üzerine geliştirildi. 

Azimut Verve 42

Üçlü 450 beygirlik Mercury Racing kıçtan takma motorlara sahip olan Verve 42, 45 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati ise 33 knot. Sahip olduğu 1800 litrelik yakıt tanklarıyla, motoryatın hatırı sayılır menzili var.

Azimut Verve 42

Motoryatın kıç tarafındaki platform, iskele tarafa doğru genişleyerek demirdeyken denizin keyfini çıkarmaya olanak sağlıyor. Kıç güvertede geniş L şeklinde yemek alanı mevcut. Güvertenin ön tarafında geniş güneşlenme minderleri ve başüstünde ek bir kokteyl masası ile oturma grubu bulunuyor. 

Azimut Verve 42

Teknik bilgileri:

Boyu: 12,90 metre
Genişliği: 3,90 metre
Motorlar: 3 x Mercury Racing 450hp V8
Maksimum sürat: 45 knot

www.azimutyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS