Satılık Tekneler

Azimut Magellano 25 Metri
8/5/2020 Azimut Magellano 25 Metri İtalyan üretici Azimut Yachts, yeni modeli Magellano 25 Metri’nin ilk görsellerini paylaştı. GRP ve karbon fiber malzemeden üretilecek olan motoryatı, dünyaca ünlü tasarımcı Ken Freivokh tasarladı. 

Azimut Magellano 25 Metri

Sofistike dış çizgilere sahip olan motoryat, Azimut’un alışılagelmiş çizgilerinin dışında daha retro bir görünüm ortaya koyuyor. Engelsiz biçimde camlarla çevrili üst binası, denize nazır bir ‘penthouse’ havası yaratıyor. Gövdedeki pencerelerin tasarımı ve güverte evinin kıç tarafındaki tik paneller, motoryatın retro tarzına vurgu yapıyor. 

Azimut Magellano 25 Metri

Motoryatın iç mekanlarını Vincenzo De Cotiss tasarlamış. Sanatsal fiberglass detaylar, Verde Alpi mermerler ve koyu meşe mobilyalar benzersiz bir uyum yakalamış. Motoryatın genel tasarımı neticesinde, iç mekanların tümünde oldukça açık manzara ve aydınlık ortam misafirlere yaşatılacak. 

Azimut Magellano 25 Metri

Magellano 25 Metri’nin 5 misafir kamarası mevcut. Toplamda 10 kişilik misafir grubunun konaklayabileceği motoryatın tekne sahibi kamarası ana güvertede, misafir kamaraları ise alt güvertede konumlanıyor.

Azimut Magellano 25 Metri 

Çift MAN 1400 beygirlik motorla donatılacak olan Magellano 25 Metri motoryatın maksimum sürati, 25 knot olacak. Seyir sürati ise 21 knot. 

 


www.azimutyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS