Satılık Tekneler

Axopar 45 Yolda!
12/20/2021 Axopar 45 Yolda! Axopar, yeni 45 modeliyle servis teknesi pazarındaki başarısını bir adım ileriye taşımayı hedefliyor. Axopar 45, esnek tasarımı sayesinde günlük geziler, yat servisi veya hafta sonu tatilleri için ideal bir tekne. 

Axopar 45

Önceki modellerinin çok amaçlı yapıyı daha küçük boyutlara sığdırdığı göz önünde bulundurulduğunda, yeni 45’in ne kadar heyecan verici bir model olacağı aşikar. Axopar’ın ‘amiral gemisi’ niteliğini taşıyacak olan yeni 45, üçlü Mercury 300 beygir V8 kıçtan takma motorlarıyla 50 knot üzeri süratlere çıkabilecek. 

Axopar 45

Axopar 45, üç temel güverte opsiyonuyla piyasaya sunulacak. Tamamen açık olacak şekilde tasarlanan Spyder versiyonunun yanı sıra, kapalı Cross-Cabin ve üç farklı T-Top varyasyonu var. 

Axopar 45

Daha büyük boyutları sayesinde yeni Axopar 45, wet bar ve güneşlenme minderlerini bir arada sunabilen ilk Axopar modeli olarak karşımızda. Gövdenin orta kısmından yanlara doğru açılan balkonlar ve kıç tarafta fazladan depolama alanı, ayrıca dikkat çekiyor. Diğer modellere kıyasla daha uzun boyu sayesinde, baş altındaki kamarasında daha fazla alan sağlıyor.

Axopar 45

Teknik detayları:

Boyu: details13,70 metre
Genişliği: 4,20 metre

Axopar 45 Axopar 45

www.axoparlondongroup.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS