Satılık Tekneler

Aviara’dan Yeni Günlük Gezi Teknesi
7/12/2019 Aviara’dan Yeni Günlük Gezi Teknesi Yeni Aviara 32, günlük bir gezi teknesinden beklentileri yükseltiyor. İçten ve kıçtan takma motor seçenekleri sunan yeni model, tam 43 knot sürate erişebiliyor!

Aviara 32

MasterCraft’ın yeni bir markası olan Aviara, piyasaya süreceği ilk model olan Aviara 32’nin lansmanını yaptı. Avrupai tasarımıyla dikkat çeken tekne, küt çizgileri ve agresif görünümüyle dikkat çekiyor.

Aviara 32

Derin V gövde yapısına sahip olan tekne, içten takma olarak çift 380 veya 430 beygirlik Ilmor V-8 kuyruk motoru paketi sunuyor. Kıçtan takma tercih eden kullanıcılar için ise, 300 veya 350 beygirlik Mercury Verado opsiyonları var.

Maksimum sürat verisi 43 knot olarak açıklanan Aviara 32’nin seyir süratleri, 27 ile 28 knot arasında. En uzun seyir menzili ise 220 deniz mili.

Aviara 32

8'li Klipsch Audio hoparlör donanımıyla günlük bir ‘parti platformu’ olan Aviara 32, geniş yüzme platformu ve çok amaçlı kullanılabilen divan gibi önemli günlük aktivite özellikleri sunuyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS