Satılık Tekneler

Astondoa, AS8 Flybridge Süperyat
5/12/2020 Astondoa, AS8 Flybridge Süperyat Astondoa, AS8

İspanyol tersane Astondoa, 25 metrelik yeni süperyat tasarımını tanıttı. Model ismi AS8 olan süperyatın ilk gövdesinin, 2020’nin ikinci yarısında suya indirileceği öğrenildi.

Astondoa, AS8

Astondoa’nın flybridge serisine dahil edeceği en büyük model olacak olan, yeni AS8 süperyatın ilk gövdesinin satışı gerçekleşmiş. Genişliği 6,04 metre olan süperyat, sportif hisler uyandıran bir tasarım. Geniş pencereleriyle dikkat çekiyor ve konforlu alanların çokluğu misafirlere rahatça sosyalleşmeyi garanti ediyor. 

Astondoa, AS8

Astondoa, yeni AS8’i tamamen GRP malzemeden inşa ediyor. Neredeyse gövdenin genişliğinin tamamı kadar genişlik sunan flybridge güvertesinin yüksekliği, kaptanın her koşulda rahatça navigasyon yapabilmesine imkan veriyor.  

Astondoa, AS8

Süperyatın konaklama kapasitesi 12 kişi. 4 adet misafir kamarası, iki farklı şekilde konfigüre edilebilen tekne sahibi kamarası ve 2 mürettebat kamarası, bu toplam kapasiteyi oluşturuyor. 

Astondoa, AS8

Standart olarak çift Man V12-1600 beygir motorla donatılan süperyat, 32 knot sürate erişebiliyor. Opsiyonel olarak 1900’er beygirlik seçenek de Astondoa tarafından sunuluyor.

Astondoa, AS8 Astondoa, AS8
Astondoa, AS8

Fotoğraflar: Astondoa Yachts
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint