Satılık Tekneler

Arksen’in Yeni Macera Teknesi; Adventure 45
1/22/2020 Arksen’in Yeni Macera Teknesi; Adventure 45 Arksen, yeni macera teknesi sınıfı projesi için Ring Powercraft ile işbirliği yaptı. Yeni seri, Arksen’in explorer süperyat serisinin tamamlayıcısı olacak. Serinin ilk tanıtımı Boot Düsseldorf’ta yapılıyor.‘Herkesin içindeki gerçek kaşifi etkilemek için tasarlandı’ şeklinde açıklanan yeni macera teknesi serisi, 4,5 metreden 13,7 metreye kadar modeller sunacak. Dalış, keşif ve araştırmalar için imkan sağlayan Arksen’in macera teknesi serisinde ilk model, Adventure 45 olacak. Yeni Adventure 45; kıçtan takma, kuyruk motorlu benzinli, dizel ve hibrit seçeneklerle piyasaya sunulacak. Tüm motor seçenekleriyle, 500 deniz mili üzeri menzil ve 45 knot üzeri süratler gerçeğe dönüşecek. 

Arksen, yeni macera teknelerinin tümünde korunaklı bir kamara tasarlıyor. Adventure 45 modelinde, dört yataklı ve tamamen korunan bir kamara yer alıyor. Serinin tamamı, Ring Powercraft’ın yüksek performanslı gövde tasarımını kullanacak. Bu gövdeler, hali hazırda ticari ve askeri teknelerde kullanılıyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint