Satılık Tekneler

Aristotelis Betsis’in 101 Metre Konsepti !
4/14/2021 Aristotelis Betsis’in 101 Metre Konsepti ! Yat tasarımcısı Aristotelis Betsis, 101 metrelik yeni süperyat konseptini tanıttı. Adı ‘Ark’ olan dev süperyat tasarımı, yaratıcıları tarafından ‘küresel macera parkınız’ olarak betimlendi.

Süperyat Ark

Lüks süperyat konforu altında tüm macera tutkunlarına olanak sağlayan süperyat Ark, 18 kişilik misafir ve 45 kişilik mürettebat kapasitesi sunuyor. Çok sayıda servis teknesi ve oyuncaklar yer alan süperyatta; iki adet 9 metrelik karbon yelkenli tekne, iki adet Mercedes-Benz G-Wagen arazi aracı, beş kişilik denizaltı, helikopter pisti ve 15 metreye kadar servis teknesi taşıyabilen garaj yer alıyor. Süperyatta aynı zamanda sinema salonu, basketbol kortu ve başüstünde yoga stüdyosu bulunuyor. 

Süperyat Ark

Süperyat Ark, camlarla çevreli güvertelerinde 180 dereceye kadar görüş açısı sunan manzaralı yaşam alanlarıyla tasarlanmış. Skylounge bölümünden spor salonuna kadar neredeyse tüm yaşam alanlarında dış manzaranın içeriye taşınmasına odaklanılmış. Tüm bu özelliklerin yanı sıra bilimsel deneyler ve keşifler için tam donanımlı laboratuvar yine Ark’ın öne çıkan özellikleri arasında. 

Süperyat Ark

www.aristotelisbetsis.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint