Satılık Tekneler

90 Metrelik Oceanco Teslim Edildi
7/1/2019 90 Metrelik Oceanco Teslim Edildi Oceanco, 90 metre boyundaki DreAMBoat adlı süperyatı sahibine teslim etti. Geçtiğimiz Şubat ayında suya indirilen ve hiç vakit kaybedilmeden deniz testlerine başlanan süperyat, yaz sezonu için tersane tarafından söz verildiği gibi hazır edildi.

Espen Oino International tarafından tasarlanan süperyatın iç mekanlarını Terence Deisdale Design dekore etti. Süperyat çelik gövde ve alüminyum üst binadan inşa edildi. Klasik ve güçlü bir görünüme sahip olan DreAMBoat, tasarımcısı tarafından ‘zamandan arınmış’ bir tasarım olarak sıfatlandırılıyor. 

DreAMBoat’un iç mekanlarında doğal ahşaplar, kireç taşı zeminler, parşömen ve deri gibi malzemeler tercih edildi. Abartılı her şeyden kaçınılırken, şık bir atmosfer oluşturulmaya çalışıldı. Disdale, iç dekorasyonu hakkında şunları söyledi; ''Fazlaca egzotik bitişler kullanarak, iç yaşam alanlarında ahenkli ve dingin mekanlar ortaya çıkardık. İlk görüşte hayret verici ve sonrasında sıkıcı hale gelebilecek tüm unsurlardan kaçınmaya çalıştık.''

DreAMBoat

Süperyatın ana kıç güvertesinde yüzme havuzu bulunuyor. Geniş güneş güvertesinde Jakuzzi ve açık hava sineması var. İkinci Jakuzzi ise tekne sahibi güvertesinde yer alıyor. Tamamen karbon direk evi ve karbon direk, öne çıkan tasarım unsurları arasında göze çarpıyor. Süperyatta 23 kişilik misafir ve 33 mürettebat kapasitesi var.

Genişliği 14,2 metre olan süperyat, MTU 4828 motorlarla donatılmış. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS