Satılık Tekneler

90 Metre Konsept Süperyat ''Apollo''
11/3/2022 90 Metre Konsept Süperyat ''Apollo'' İngiliz stüdyo Gresham Yacht Design, 90 metrelik konsept süperyatını tanıttı. Adı Apollo olarak açıklanan süperyat konsepti, 7 kat güverteye sahip explorer tipi bir model. 

Süperyat ''Apollo''

Stüdyonun 2020 yılında tanıttığı 100 metrelik Thor Explorer konseptine alternatif olarak ortaya çıkarılan 90 metrelik Apollo, öne doğru toplanmış üst binası ve sertifikalanmış helikopter pistinin yanı sıra kıç hangarıyla birlikte tipik bir explorer. Tasarımın en dikkat çeken kısmı ise, orta bölümde yer alan “mücevher” olarak adlandırılan seyir platformu. 

Süperyat ''Apollo''

Konsept süperyatın ana salonunda yarı kapalı balkonlar yer alıyor. Balkon korkuluklarının cam olması, salondaki manzaranın kesintisiz olmasını sağlıyor. Tamamen kapalı kış bahçesi, 6 metrelik yüzme havuzu ve köprü güvertesinin kıç tarafında yer alan ateş çukuru, dikkat çeken özellikler arasında. 

Süperyat ''Apollo''

Tekne sahibi kamarası özel lobi bölümüne sahip olacak şekilde, baş tarafında ayrı bir terası ve jakuzzisi ile birlikte tasarlanmış. Toplamda 40 mürettebatın görev yapacağı süperyatın konuk kapasitesi, 16 kişiyle sınırlandırılmış. 

Süperyatta ayrıca dekompresyon odasına sahip dalış merkezi, sinema salonu ve su seviyesinde spa yer alıyor. 
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News
carpoint