Satılık Tekneler

80 Metrelik Konsept G250
12/8/2021 80 Metrelik Konsept G250 Tasarımcı Alexander McDiarmid, Ghost Yachts işbirliğiyle, 80 metrelik süperyat konseptini ortaya çıkardı. Alexander McDiarmid Design’ın 10. yıldönümüne denk gelen çalışma, tasarım firması için önemli bir kilometre taşı olarak görülüyor.

G250 süperyat konsepti 

Ghost Yachts’ın yelpazesindeki yeni amiral gemisi olma özelliğini taşıyan G250 süperyat konsepti, şık ve estetik çizgileriyle öne çıkıyor. Ayrıca geriye yatık burun yapısı ve kıça kadar uzanan hatlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Mühendisliği Norson Design’dan Andrew Lea tarafından yapılan süperyat konsepti, alüminyum gövde ve karbon fiber ile güçlendirilmiş üst binadan oluşuyor.  

G250 süperyat konsepti

Birden fazla güneşlenme alanının ötesinde, baş üstü güvertesi, gömülmüş tasarımıyla gizlenmiş bir açık yaşam alanı sunuyor. Güneş güvertesinde jakuzzi ve bar mevcut. Kıç tarafta ise yüzme havuzu, geniş plaj kulübü ve spa yer alıyor. 

G250 süperyat konsepti

Toplamda 5 adet VIP kamara düşünülmüş. 10 kişilik misafir kapasitesi sunan G250’nin tekne sahibi kamarası, gövdenin tüm genişliğinden faydalanıyor. Kamaranın dışa açılan balkonları da var.

G250 süperyat konsepti

Süperyat, AH145 tipi helikopter taşıyabiliyor. 4 adet MTU dizel makineyle donatılmak üzere tasarlanan konseptin, 37 knot sürate çıkabileceği hesaplanıyor.

G250 süperyat konsepti
 
www.mcdiarmid-design.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS