Satılık Tekneler

73 Metrelik Feadship Hasna Satılık!
8/5/2019 73 Metrelik Feadship Hasna Satılık! Hasna

2 yıl önce suya indirilen 73 metre boyundaki Feadship yapımı süperyat Hasna, satış listesinde. Satılık pozisyonundaki en yeni Feadship olma özelliğini taşıyan süperyat, RWD tarafından tasarlanmıştı.

Hasna

8 metrelik sonsuz yüzme havuzu, 10 kişilik sinema salonu, muazzam beach club alanı gibi birçok sosyal alan sunan süperyatta, güverteler arası asansör de mevcut.

Hasna

Deniz seviyesinde teraslara sahip olan beach club alanına ek olarak, yine deniz seviyesinde ve kamaralardan doğrudan erişim sağlanabilen spor salonu da, süperyatın dikkat çeken özellikleri arasında.

Hasna

12 kişilik misafir kapasitesi sunan süperyatta masaj odaları ve güneş güvertesinde jakuzzi mevcut. Toplam mürettebat kapasitesi ise 21 kişi. Ana güvertede konumlanan tekne sahibi kamarasının özel salonu, giyinme odası ve çalışma odası var.

Hasna

Çift MTU dizel makinelerle donatılmış olan süperyat Hasna 16,6 knot sürate çıkabilirken, 5500 deniz mili menzil sağlayan seyir sürati 12 knot.

Hasna

Hasna için talep edilen liste fiyatı 97 milyon 500 bin Euro.

Hasna

Fotoğraflar : Tom van Oossanen / SuperYacht Times

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS