Satılık Tekneler

68 Metre Destek Gemisi ''Wayfinder''
5/21/2021 68 Metre Destek Gemisi ''Wayfinder'' Wayfinder

Boyu 68,2 metre olan süperyat destek gemisi Wayfinder’ın ilk görüntüleri ortaya çıktı. İspanyol tersane Astilleros Armon tarafından inşa edilen katamaran gövdeli Wayfinder, geçtiğimiz Nisan ayında suya indirilmişti. 

Wayfinder

Oldukça etkileyici iç mekanlara sahip olan, süperyat destek gemisi Wayfinder’ın iç tasarımını Oliver Design yaptı. Doğal tonları tercih eden Oliver Design tasarımcıları, yumuşak mobilyalarda kırmızı ve pembe renk tonlarıyla çalıştı. 

Wayfinder

Wayfinder
’ın ana salonunda büyük, krem rengi bir U biçiminde kanepe bulunuyor. Bu mekanda açık renk ahşap eşyalar ve paneller kullanılmış. Misafirler için spor salonunun yanı sıra, gemide bulunan birçok teknik alanın başında mutfağı geliyor.

Wayfinder Wayfinder

Mutfaktaki paslanmaz çelik kullanımı dikkat çekiyor. Yükseltilmiş dümen evinin çok sayıda cam paneli, kaptana muazzam görüş açısı sağlıyor. Dümen evindeki konforlu koltuklar, kaptana ve burada bulunanlara rahat bir seyir imkanı sunuyor.

Wayfinder

Genişliği 14 metre ve hacmi 1737 GT olan Wayfinder’da helikopter hangarı mevcut. Gemide aynı zamanda 200 bin litre yakıt deposu, kurtarma botu ve daha birçok gerekli teçhizat yer alıyor.  

Wayfinder

Fotoğraflar: Oliver Design

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS