Satılık Tekneler

67 Metrelik Benetti Satıldı!
6/25/2019 67 Metrelik Benetti Satıldı! Benetti’nin Project Fenestra isimli 67 metrelik süperyat projesi, markanın eski bir Amerikalı müşterisine satıldı. 

Tasarımını Giorgio M Casseta’nın yaptığı süperyat, çelik ve alüminyumdan inşa edilmek üzere tasarlandı. Süperyat hakkında fazla bir detay açıklanmasa da, İtalyan tersane projenin Kasım 2021’de tamamlanacağını öngörüyor. 

Project Fenestra

7 kamaralı iç düzene sahip olacak olan süperyatta, 14 kişilik misafir konaklama kapasitesi tasarlanmış. Toplamda 17 mürettebatın görev yapacağı düşünülerek, mürettebat için 10 kamaralı bir bölüm ayrılmış. Sahibinin özel talebi doğrultusunda mürettebat bölümlerinde tercih edilecek mobilya ve eşyalar, misafir kamaralarıyla aynı tutulacak. 

6 kat güverteye sahip olacak olan süperyatın, 148 metrekarelik tekne sahibi güvertesi var. Bu güvertede 180 derecelik manzara sunan ve bara sahip olan salon yer alıyor. Süperyatın güneş güvertesinde dikkat çeken spor salonu, buhar odası ve jakuzzi gibi bölümlerinin yanı sıra, tam donanımlı ve yana doğru teras kısmı açılan beach club alanı geliyor. 

Project Fenestra için aracılar vasıtasıyla 65 milyon Euro fiyat talep ediliyordu.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS