Satılık Tekneler

İletişim
oktay bala
Land
Line :
0543 280 1969
Cell Phone : 0543 280 1969
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

6 metre fiber gezi ve balık teknesi Ad no: 12419
PRICE : 17 TL
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure

Çok özel bir flikadır. Norveç yapımıdır, iskele baş omuzlukta orjinal metal plakasında seri no dahil tüm özellikleri yer almaktadır. Orjinalini hiç bozmadan üzerinde çalışıldı. Çift çidar, 10 cm arayla yapılmış, dış çıdar ve iç çidar 7 mm kalınlığındadır. Omurga içine 3lük krom yerleştirilmiş, normalde biz bunu şaft için kullanıyoruz ancak norveçliler omurganın içine baştan kıça şaft yerleştirmişler. Biz de pervane yeri açarken denk geldik. Hem karinayı hem de bu omurgayı kesip çenelik açmak için iki gün uğraştık. Çok çok sağlam bir tekne, nereye vurursan vur. Karınlı bir tekne, ciddi bir havada çok ciddi dalgalara mağruz kaldık ancak tekne çok sarsılmadı, kafasını bile eğmedi.

Tekne, istanbul, fenerbahçe, kurbağalıdere'dedir. 

 

Diğer özellikleri : 5,90 metre boyunda, 2.10 metre genişliğinde, 7 mm'lik dökme fiber ile 10 cm arayla çift çidar halinde üretilmiştir. Omurga içinde yekpare ( baştan kıça ) 3'lük krom vardır. İskele ve sancak boyunca 45 cm genişliğinde, 70 cm yüksekliğinde hava tankı vardır. Oturma yeri olarak kullanılabiliyor. Ancak bu teknenin batmaması ( denizin dibine gitmemesi  ) için yapılmış bir güvenlik bölgesidir.

Piyade tipi. 6 kürek yeri iptal edilip, kestane motor yatakları yerleştirilip, içten motor için pervane çeneliği açılmıştır. 10,5 hp pancar motor ve otomatik şanzuman vardır. Motor ve şanzuman çok iyi durumdadır, haftalarca kullanmasanız bile tek kontakta çalışmaktadır.

marin kontra ve eğriler üzerindedir, fiber kaplıdır, epoksi astar ve epoksi macun kaplıdır. Arkada 8 kişilik oturma yeri vardır. üstünde 2 metre yatılabilecek alan içinde 2.30 cm yatılabilecek L tipi yatak /koltuk düzeneği vardır. 

40 w mono kristal ( hem güneş, hem de gün ışığıyla çalışır) iki güneş paneli vardır. 60'lık iki akü ve 110 luk 1 akü vardır. 

Radyo ve mp3 çalar, güçlü iki hapörlör vardır. Aydınlatma sistemleri sıfırdır. 

Hidraforu vardır, duş başlığı vardır. tonoz ve normal çapası yeterince de ip vardır. 

Bağlama kütüğü yoktur. Ancak bağlama kütüğünü devretmek isteyenler vardır. Bu fiyata dahil değildir. Bağlama kütüğü için ayrıca 1250-2000 tl arasında 6 metre pancar kayıtlı bağlama kütüklerini devretmek isteyen dostlar vardır. Satış sırasında yardımcı olabilirim. 

Teknenin son fiyatı yazıldığı gibidir. Keşke pazarlık yapmasak. Yelkenliye geçiş için tekneyi satmak zorunda kalıyoruz, bu fiyata yerine koyabilecek başka bir tekne bulamayacağız, kaçırmamanızı tavsiye ederim. Dilerseniz, aynı yer de tekneyi bağlamaya devam edebilirsiniz. 

 

Ad Type Used
Yacht Type Fiber Boat
Flag TC
Country Türkiye
City İstanbul
Marina Place kurbağalıdere
Make norveç filika
Model piyade
Date of Build 1976
Length 19,0 ft - 5,90 mt
Width 7,0 ft - 2,10 mt
Draft 3,0 ft - ,80 mt
Weight 4000 lbs - 2,00 tons
Engine Brand Oher
Number of Engines 1
Engine Power 9.9 HP
Engine Hours Belirtilmemiş
Fuel Type Diesel
Fuel Tank 2 gal - 6 ltr
Water Tank Belirtilmemiş
Total Cabins 1
Number of Beds 2
WC 0
Equipments
  • Generator
Other Ads
[] []