Satılık Tekneler

50 Metrelik Boreas Projesi Tamamlandı
7/17/2019 50 Metrelik Boreas Projesi Tamamlandı Heesen, 50 metrelik Boreas adlı süperyat projesini, Oss tesislerinde tamamladıktan sonra suya indirdi. 

Heesen - Boreas

Tasarımını Omega Architects firmasının tamamladığı Hull18650 proje kodlu süperyat, deniz testlerine başlıyor. Tecrübeli bir yatçı olan sahibine, teslimatının gelecek ay gerçekleşeceği belirtildi.

Heesen - Boreas

Boreas projesinin başlangıcı ve satışı 2017’de gerçekleşti. Sahibinin öncesinde yelkenli sahibi olduğu açıklandı. Toplamda 6 misafir kamarasına sahip olan süperyat Boreas, 12 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. Mark Whiteley Design tarafından dekore edilen, çağdaş iç mekanlar dikkat çekiyor. Tekne sahibi süiti ana güvertede yer alırken, diğer tüm misafir kamaraları alt güvertede konumlanıyor. Toplam mürettebat sayısı ise 9 kişi.

Heesen - Boreas

Aluminyumdan inşa edilen süperyatın üst güvertesinde dümen istasyonu bulunuyor. Skylounge bölümündeki açılır pencereler ve daha kısa sundurmalar sayesinde, daha aydınlık iç mekanlar sağlanmış oluyor.

Süperyat Boreas, çift MTU 12V2000 M72 motorlarla donatıldı. Bu sayede 20 knot sürate erişebiliyor. Toplam hacmi 499 GT olan süperyat, 12 knot seyir süratiyle 3750 deniz mili mesafe katedebiliyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS