Satılık Tekneler

5. Navetta 37 Suya İndirildi
6/6/2018 5. Navetta 37 Suya İndirildi Ferretti Group’un Ancona tersanesinde yoğun günler devam ediyor. Navetta 37’nin 5. gövdesi, Navetta 33’ün ardından 4 Haziran’da suya indirildi. Navetta Custom Line’ın amiral gemisi modeli olan Navetta 37, gerçekleşen törenin ardından ilk seyrine başladı. 

5. Navetta 37

Ferretti’nin 28-42 metre aralığında piyasaya sunduğu Custom Line serisinin muazzam başarısı, Navetta 37modeliyle bir üst boyuta taşındı. Denizci yapısı, yüksek konforu, güvenliği ve kişiselleştirme seçenekleriyle Navetta 37, pazarda adından söz ettiriyor. 

5. Navetta 37.

Ferretti’nin Ürün Strateji Komitesi, mühendislik departmanı ve Zuccon Uluslarlarası tasarım stüdyosu işbirliğiyle ortaya çıkarılan tasarım, temiz ve şık hatlarıyla dikkat çekiyor. Tasarımın denizcilik anlamında da fark yarattığı, üstün denge ve güçlü yapısı sayesinde zorlu deniz koşullarında başarılı performansıyla öne çıktığı, her fırsatta altı çiziliyor.

5. Navetta 37..
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS