Satılık Tekneler

48 Metrelik Gölge Yat Toybox
3/18/2022 48 Metrelik Gölge Yat Toybox Toybox catamaran

‘Gölge yat’ olarak nitelendirilen; süperyatlar için servis, eğlence araçları ve hizmet donanımları taşımak üzere tasarlanan 48 metrelik ShadowCat konsepti tanıtıldı. Katamaran gövdeli bir yat olan Toybox adlı gölge yat, Incat Crowther ile işbirliğiyle geliştirildi. 

Toybox catamaran

Üreticinin son teslimatı 68 metrelik ikinci gövde ShadowCat serisi olan Wayfinder’ın ardından tanıtılan yeni Toybox konsepti, büyük versiyonunun sahip olduğu donanımların neredeyse tamamını taşıyor. Sahibinin talepleri doğrultusunda tamamen kişiselleştirilebilen tasarımda, 13 metrelik tam sertifikalı helikopter pisti var. 

Toybox catamaran

Bunun ötesinde 10 metreye kadar üç ayrı servis teknesi taşıyabiliyor. Gölge yatın kıç güvertesinde taşınan servis tekneleri, vinç ile kolaylıkla suya indirilebiliyor. Toplamda 14 kişilik mürettebat kapasitesi var.

Toybox catamaran

Toybox konseptinin 12 metrelik genişliği ve 2,15 metrelik draftı var. Gövde yapısı itibariyle çevreci bir tasarım olan Toybox, düşük yakıt tüketimi ve yüksek hız odaklı bir konsept.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint