Satılık Tekneler

45 Metre Mangusta Sorrento Satıldı
5/7/2021 45 Metre Mangusta Sorrento Satıldı Overmarine Group, Mangusta GrandSport serisinin 45 metrelik modeli Sorrento’nun satışını açıkladı. Boyları 33 ila 54 metre aralığında tasarlanan GrandSport serisinin üçüncü 45 metrelik projesi olan Sorrento, serinin geri kalanı gibi Alberto Mancini imzasını taşıyor.

Sorrento

Tavandan yere kadar uzanan camlarıyla dikkatleri üzerine çeken bir tasarım olan Sorrento, üst güverte katında yer alan sinema salonu, sky lounge ve yemek alanıyla misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Süperyatın başüstünde ise, şelaleli jakuzzi ön plana çıkıyor. 

Sorrento

Süperyatın master süiti ana güvertede konumlanıyor. Dışa doğru katlanarak açılan teras, master süitin bir özelliği olarak karşımızda. Misafir kamaraları da alt güvertede yer alıyor. Ek olarak süperyatın kıç tarafındaki plaj kulübü, açılır kapanır tavanı ile 69 metrekarelik güneşlenme ve oturma alanı sunuyor. 

Sorrento

Hızlı deplasman gövde yapısı, Overmarine ile Ausonio işbirliğiyle ortaya çıkarılmış bir proje. Çift 2600 beygir motorları ve performans odaklı gövdesi sayesinde 45 metrelik GrandSport süperyat, tam 26 knot sürate erişebiliyor. Transatlantik menzil olanağı sağlayan seyir süratleri ise, 10-12 knot aralığında. Sorrento’nun, 2022 yaz sezonunda sahibine teslim edilmesi planlanıyor. 

Fotoğraflar: Overmarine Group

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint