Satılık Tekneler

39 Metrelik The Beast'in Yapımı Tamamlandı
2/11/2019 39 Metrelik The Beast'in Yapımı Tamamlandı ProFab tersanesi, 39 metrelik katamaran gövdeli motoryatın yapımını tamamladı. The Beast isimli projenin bu ay içinde suya indirileceği ve deniz testlerine başlayacağı bildirildi. Süperyatın sahibine teslimatının, Mart ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

The Beast

Gövdesi ve üst binası ayrı ayrı inşa edilen katamaran gövdeli süperyat The Beast, 12 kişilik misafir ve 10 kişilik mürettebat kapasitesi sunuyor. Bir başka Yeni Zelandalı şirket olan LOMOcean Design tarafından tasarlanan süperyat, uzun menzilli seyirler ve denizde herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan uzun süreler geçirebilecek kapasitede.

The Beast

Süperyatta 13 metrelik tam donanımlı bir sportif balıkçı teknesinin yanı sıra, 9 metrelik bir servis botu da mevcut. Tekneler süperyatın güvertesinde taşınıyor ve özel vinç ile suya indirilip çekiliyor.

The Beast

Katamaran gövdeli süperyat The Beast hakkında, henüz daha fazla bilgi paylaşılmıyor. Tersanenin bilgilendirmeleri doğrultusunda The Beast’in, 2019 Haziran ayında Yeni Zelanda ve Güney Pasifik’te chartera uygun olacağı öğrenildi.

The Beast
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS