Satılık Tekneler

34 Metre Mulder Motoryat Satılık
1/10/2023 34 Metre Mulder Motoryat Satılık Solis M/Y

Mulder
yapımı olan 34 metrelik motoryat Solis, denize indiği tarih olan 2015’ten beri ilk defa satış listelerine girdi. Tamamen özel tasarım ve özel yapım bir motoryat olan Solis, Avrupalı olduğu bilinen sahipleri için Hollanda’da özel olarak inşa edilmişti. 

Solis M/Y

Motoryatın ayrı yemek bölümü olan geniş jakuzzi’li güneş güvertesi, en dikkat çeken özelliklerinin başında geliyor. Aile seyahatleri için özel olarak tasarlanan motoryatın oldukça iyi bir kondisyonda olduğu biliniyor.

Solis M/Y Solis M/Y
Solis M/Y Solis M/Y

Akdeniz ve Karayipler koşullarında charter amacına hayli uygun olduğunun altı çizilen motoryatın tasarımı ve iç mekan dekorasyonu, İngiliz şirket Claydon Reeves tarafından yapılmıştı. Motoryatın gemi mimarisinde ise Van Oossanen Naval Architects görev almıştı. 

Solis M/Y Solis M/Y
Solis M/Y

Toplamda 8 kişilik misafir kapasitesi sunan motoryatın VIP kamarası ana güvertede konumlanıyor. Tekne sahibi kamarası ise gövde genişliğinin tamamından faydalanır şekilde, diğer iki misafir kamarasıyla birlikte alt güvertede yer alıyor. Toplam mürettebat sayısı ise 6 kişi. 

Solis M/Y Solis M/Y

Çift Caterpillar motorları sayesinde Solis, 13 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati ise 11 knot olan Solis, rutin bakımları için şuanda Barcelona’da bulunuyor. 

www.muldershipyard.nl

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS