Satılık Tekneler

30 Metre Southern Wind Yelkenlisi Teslimata Hazır
2/22/2021 30 Metre Southern Wind Yelkenlisi Teslimata Hazır Southern Wind-Morgana

Southern Wind
tersanesi, 30 metre boyundaki RP- Nauta 100 yelkenli yatının ilk seyrini tamamladığını açıkladı. Southern Wind’in Güney Afrika’daki tesislerinde yapımı tamamlanan Morgana adlı yelkenli sahibine teslim edilmek üzere Akdeniz’e yelken açtı. 7000 deniz mili mesafe katedilen seyrin ardından sahibine teslim edilecek olan yelkenli, ilk sezonunu Akdeniz’de geçirecek. 

Southern Wind-Morgana

Tamamen karbondan üretilen yarışçı bir gezi sınıfı yelkenli olan Morgana, Nauta Design tarafından tasarlandı. Mühendisliğini ise Reichel Pugh Yacht Design tamamladı. Süratli ve rekabetçi mavi yolculuk gezi profiline sahip bir yelkenli olan Morgana, agresif ve sportif hatlarıyla dikkat çekiyor. 

Southern Wind-Morgana

Hareketli salması, düz güvertesi ve geniş yelken alanıyla maksimum performansı garanti eden Morgana, alt güvertesinde de çağdaş yaşam alanları sunuyor. Yelkenlinin alt güvertesinde, açık renk yumuşak mobilyalar ile sıcak bir atmosfer ortaya konmuş.

Southern Wind-Morgana

İşlemeli ahşap paneller de bu atmosferi destekler nitelikte tercih edilmiş. Geniş bir ana salona sahip olan tasarımın mürettebat bölümü, alt güvertenin kıç tarafına yerleştirilmiş. 

Southern Wind-Morgana

www.sws-yachts.com
www.nautadesign.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS