Satılık Tekneler

105 Metrelik Süperyat : Equilibrium
10/31/2019 105 Metrelik Süperyat : Equilibrium Valencia menşeili tasarımcı Alejandro Crespo, en yeni süperyat tasarımını paylaştı. Adını ‘Equilibrium’ olarak açıklayan Crespo, konseptinin, lüks odaklı yatlar ile explorer tipi yatlar arasındaki açığı doldurmak üzere ortaya çıkarıldığını belirtti. 

105 Metrelik Süperyat : Equilibrium

Geniş cam panellere sahip olan tasarım, şampanya yeşili boyasıyla dikkat çekiyor. Üst binası ise metalik beyaz renge boyanmış. 

Altı kat güvertesi ve 13,6’ya 16 metre helikopter pisti ile konsept süperyat tasarımı, muazzam açık yaşam alanları sunuyor. 15'e 7 metrelik yüzme havuzu, süperyatın ana güvertesinde yer alıyor. Konseptin çarpıcı unsurlarından biri de, yüzme havuzuna akan şelale tasarımı. 

105 Metrelik Süperyat : Equilibrium

Süperyatın ana güvertesinde gece kulübü yer alıyor. Beach club bölümü ise kıç tarafta, alt güvertede konumlanıyor. Gece kulübü kısmının, süperyatın geometrik çizgilerini desteklercesine kullanılmış üçgen ve dolaylı ışıklandırmaları, tasarımın geneline ikonik bir atıfta bulunuyor. 

105 Metrelik Süperyat : Equilibrium

Süperyatta tekne sahibi kamarasının yanı sıra 4 adet VIP kamara yer alıyor. Ana güvertedeki VIP kamaraların haricinde, üst güvertede 6 ayrı misafir kamarası var. Toplam misafir kapasitesi 22 kişi. Mürettebat sayısı ise 42 kişi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS