Satılık Tekneler

YXXI’den 127 Metrelik Konsept : Project #4
09.04.2018 YXXI’den 127 Metrelik Konsept : Project #4 Fransız tasarım stüdyosu YXXI Yacht Design, 127 metrelik konsept süperyat projesini tanıttı. Dev konseptin ismi Project #4 olarak açıklandı.

Project #4

Sınır tanımayan lüks yaşam biçimi baz alınarak ortaya çıkarılan konsept süperyat, stüdyonun kurucusu ve şef tasarımcısı Thomas Vuaillat tarafından, havacılık ve otomotiv tasarımlarından esinlenilerek geliştirildi. Bu felsefe neticesinde birçok ilginç unsur barındıran süperyatın, tüm kamaralarındaki tek dokunuşla karartılan camlar dikkat çekici özelliklerden biri.

Project #4.

Project #4’ün sunduğu birçok sportif aktivite olanağı, stüdyonun önceden var olan bir müşterisi göz önünde bulundurularak tasarlandı. Güneş güvertesinin tenis, basketbol, futbol, badminton veya bir golf sahasına dönüşebilmesi, bunun en açık örneği olarak karşımızda. Öte yandan köprü güvertesi 200 metrelik bir koşu parkuru haline de getirilebiliyor.

Project #4..

Konsept süperyatta aynı zamanda, 12 metrelik bir yüzme havuzu da bulunuyor. Kıç güvertede konumlanan yüzme havuzunun derinliği ise 2,75 metre. 

Toplamda 15 kamaralı bir düzen sunan Project #4 'de, 30 kişilik misafir grubu konaklayabilecek. Kendine ait özel spa ve terası bulunan tekne sahibi kamarası, yatın üst güvertesinde yer alıyor. Misafir kamaraları köprü ve ana güvertede konumlanıyor. Tamamen mürettebat için ayrılmış olan alt güvertede ise 46 kişilik bir ekibe yer var. 

Project #4,

İtiş sistemi belli olmayan konseptin, dizel-elektrik hibrit veya geleneksel dizel makine donanımıyla güçlendirilebileceği belirtiliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.