Satılık Tekneler

Yirmi Yedi Metre Yelkenli ''Y9''
7/21/2022 Yirmi Yedi Metre Yelkenli ''Y9'' YYachts, 27,4 metrelik yeni Y9 tasarımının görsellerini paylaştı. Temmuz başında suya indirilen karbon gövdeli yelkenli yatın lansmanı, Eylül ayındaki Cannes Yachting Festival’da yapılacak. 

YYachts,Y9

Alman tersane YYachts, Tripp Design tarafından tasarlanan karbon gövdeli yelkenli yatın üç farklı versiyonunu pazara sunuyor. Klasik Y9, Y9 Pilot House ve Y9 Custom olarak satışa sunulan yelkenli yatın mühendisliğini Tripp Design’dan Bill Trip yaptı. İç mekanları Norm Architects ve 
Design Unlimited ​tarafından tasarlandı. Yelkenlinin Y9 Pilot House ve Custom versiyonlarında Winch Design imzası var. 

YYachts,Y9

Suya indirilen ve deniz testleri tamamlanan klasik versiyonun yanı sıra, tamamen kişiye özel olarak tasarlanan Custom versiyonunun yapımı devam ediyor. 

YYachts,Y9

Oldukça kompakt yapısıyla dikkat çeken Y9, 30 metrelik yelkenli bir yatın sunacağı iç yaşam hacmini sağlıyor. Klasik versiyonundaki hidrolik yüzme platformuna sahip plaj kulübü dikkat çekiyor. Salona entegre çalışma odası, öne çıkan özelliklerinden bir diğeri.

YYachts,Y9

Ana yelken alanı 242 metre kare olan yelkenli, muazzam manevra kabiliyetiyle az sayıda mürettebatla rahatlıkla seyir yapabilir. Motor altındaki tatmin edici seyir performansını ise çift Volvo D3-170 motorlarına borçlu.

 
YYachts,Y9

www.yyachts.de/en/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.