Satılık Tekneler

Yeni Wajer 55 Satışta
04.07.2018 Yeni Wajer 55 Satışta

25 yıllık tekne üreticiliği tecrübesiyle en güncel teknik yenilikleri bir araya getiren Hollandalı üretici Wajer, lüks bitişleriyle dikkat çeken Wajer 55’i piyasaya sürdü. Wajer’in amiral gemisi olarak tasarlanan motoryat, 16 metre boyunda.

Wajer 55

Yeni Wajer 55’i Sinot Exclusive Yacht Design ve Vripack birlikte tasarladı. Bir çok yeni teknolojiyi barındıran motoryatta, tek tuşla dışarı çıkan ve otomatik olarak şişen usturmaça sistemi de düşünülmüş. Bu sistem, 17 metrenin altında ilk defa Wajer tarafından uygulandı. Dümen istasyonundan kontrol edilen hidrolik kontrollü demir sistemi de Wajer 55’in yenilikçi teknolojilerinden.

Wajer 55.

Uzunluğu 1,8 metre olan yüzme platformu, Wajer 55 için özel olarak Hollanda’da tasarlandı. Tamamen otomatik sistemle çalışan bimini, misafirlere gölgenin ve güneşin tadını rahatlıkla çıkartmaya olanak sağlıyor.

Wajer 55..

Joystik sistemli dümen kontrolü, dokunmatik Raymarine cam köprü sistemleri, motoryatın dümen istasyonunu farklı kılıyor. Üç adet 435 beygirlik IPS600 Volvo Penta motorlarla donatılmış olan Wajer 55, V gövdesi, üstün dengesi ve serpinti önleyici vardavelalarıyla konforu üst seviyeye çekiyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.