Satılık Tekneler

Yeni Tankoa T450 Satıldı
12/29/2021 Yeni Tankoa T450 Satıldı Tankoa Yachts, yeni T450 modelinin satıldığını açıkladı. Boyu 45 metre olan, çelik ve alüminyumdan inşa edilen süperyat, Kuzey Amerikalı bir müşteri tarafından satın alındı.  

Tankoa T450

Dış tasarımı Giorgio M. Casetta tarafından yapılan süperyat, Tankoa markasının zamandan arındırılmış tasarım unsurlarını barındırıyor. Üst binasında kalın ve dikey bir yapı karşımıza çıkıyor. Tasarımın yatay çizgilerinin dengesi ilk bakışta dikkat çekiyor.

Tankoa T450

Genç sahibinin ve ailesinin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilen iç mekanlarda da, yine Giorgio Casetta imzası var. Satışın tamamlanmasının ardından tasarımın son rötuşları yapılırken, daha uzun üst güverte salonu tercihi sebebiyle, süperyatın görsel oranlarının korunabilmesi için hacmi 435’ten 450 GT’a yükseldi. Süperyatın devasa master süiti ana güvertenin baş tarafında yer alıyor. Kıç kokpitte ise, açık hava sineması mevcut. Alt güvertede 5 ayrı misafir kamarası, bu güvertenin kıç tarafında ise cömertçe tasarlanmış olan plaj kulübü konumlanıyor. Üst güvertede spor salonu var. Süperyatın yapımının 2023’te tamamlanması planlanıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.