Satılık Tekneler

Yeni Takip Teknesi Projesi : Windy SLR 60
1/24/2020 Yeni Takip Teknesi Projesi : Windy SLR 60
Malcolm McKean Yacht Design ve Norveçli sürat teknesi üreticisi Windy işbirliğiyle, 18,12 metrelik yeni bir takip teknesi projesi ortaya çıkarıldı.

Windy SLR 60

Windy SLR 60 model isimli yeni takip teknesi projesinin, ilk gövdesinin satışının tamamlandığı açıklandı. MMYD olarak anılan Malcolm McKean Yacht Design ile, yapımı Royal Huisman’da devam etmekte olan MM597 süperyatın sahibi tarafından satın alınan Windy SLR 60, süperyatın takip teknesi olarak kullanılacak. 

Çağdaş ve şık bir tasarım olan SLR 60, takip teknesi olduğu süperyatın stiliyle uyumlu olarak tasarlanmış. Kıç tarafında geniş bir yüzme platformu olan teknenin, misafir alanında bar bulunuyor. Teknenin iç mekanları ise, Studio Liaigre tarafından tasarlandı. 

Deniz testlerinden gelen verilere göre, Windy SLR 60’ın maksimum sürati 44 knot. Tam 850 deniz mili menzil imkanı sağlayan seyir sürati ise, 25 knot.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.