Satılık Tekneler

Yeni Sunseeker 2024’te Hazır!
10/19/2022 Yeni Sunseeker 2024’te Hazır! Sunseeker, yeni Ocean 156 modelini 2024’te teslim edeceğini açıkladı. Detayları henüz paylaşılan yeni model, Ocean 90’ın ardından, Ocean serisinin en yenisi olacak.Sunseeker, Ocean serisinin adlandırmasında artık boyu değil, grostonajı kullanacağını açıkladı. Geniş gövdeli ve üç kat güverteli bu yüksek hacimli motoryatlar serisinde, daha ayırt edilebilir bir metot olduğu için bunu tercih edecek. Boyu 80 fit olan yeni Ocean 156 modeli; 6,5 metre genişlik sunacak.Yeni Ocean 156’nın en dikkat çekici özelliği; baş üstünden kıç güverteye kadar herhangi bir engel veya yan güverteye çıkma ihtiyacı olmadan, doğrudan erişilebilirlik sağlayan ana güverte tasarımı. Bu sayede, ana salonda 360 derecelik dış manzara açısı da sağlanıyor. Kıç tarafta bir oturma alanı sunan bu tasarımda, mutfak bölümü ortada konumlanıyor. Tekne sahibi kamarası ise, alıcının isteğine göre baş tarafta konumlandırılabiliyor.Motoryatın üst güvertesinde küçük bir güneşlenme terası düşünülmüş. Köprünün iskele tarafındaki merdivenlerden erişilen bu bölüm, dümen istasyonunun önünde yer alıyor. Skylounge güvertesinin kıç tarafında ise, daha büyük bir güneşlenme alanı mevcut.

Alt güverte düzeninde 4 kamara yer alıyor. Standart versiyonda tekne sahibi kamarası motoryatın gövde genişliğinin tümünden faydalanıyor ve kıç tarafa doğru uzanıyor. Bu düzen seçeneğinde, VIP kamara alt güvertenin baş kısmında karşımıza çıkıyor.Çift 1000 beygirlik Volvo IPS1350 pod itiş sistemleriyle donatılacak olan Sunseeker Ocean 156, 23 knot sürate erişebilirken 9 bin litre yakıt tankı sayesinde 250 deniz mili menzile sahip olacak.

Yeni Sunseeker Ocean 156 motoryatın vergiler hariç başlangıç fiyatı 5,15 milyon Sterlin olacak. İlk gövdenin teslimatı 2024 baharında gerçekleşecek.

www.sunseeker.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.