Satılık Tekneler

Yeni Sunseeker 120 Yacht
2/23/2024 Yeni Sunseeker 120 Yacht Sunseeker 120 Yacht

İngiliz yat üreticisi Sunseeker yeni 120 Yacht modelinin görsellerini paylaştı. İlk defa 2023 Monaco Yacht Show’da tanıtılan modelin yeni görselleri, “yenilikçiliğin ve performansın senfonisi” sloganıyla paylaşıldı. 

Sunseeker 120 Yacht

Yeni Sunseeker 120 Yacht, tersanenin her geçen yıl genişlettiği serisinin en yeni üyesi. Boyu 36,6 metre olan süperyatın şık profili, Sunseeker’ın kendine has çizgileriyle bütünleşiyor. İç mekanlarını tasarlayan Design Unlimited, sofistike ve renk çeşitliliğini ön planda tutan bir dekorasyon tercih etmiş.

Sunseeker 120 Yacht

Parlak ve yansımalı yüzeyler ile aydınlık yaşam alanları ortaya çıkarılmış. Toplam 122 metrekarelik ana güverte alanında konforlu bir salonun yanı sıra, formal yemek bölümü düşünülmüş.

Sunseeker 120 Yacht

Toplamda 10 kişilik konuk grubunu ağırlayabilen süperyatta, beş ayrı misafir kamarası mevcut. Tekne sahibi kamarası ana güvertede yer alırken, diğer misafir kamaraları alt güvertede konumlandırılmış. Mürettebat bölümünde üç kamaralı düzen ile beş mürettebatın konaklama imkanı sağlanmış. 

Sunseeker 120 Yacht

Süperyatın kıç tarafındaki yüzme platformunun entegre olduğu garajda, altı metreye kadar servis botu ile birlikte çeşitli su sporları oyuncakları saklanabiliyor.

Sunseeker 120 Yacht
Sunseeker 120 Yacht Sunseeker 120 Yacht

Geniş flybridge güvertesinin haricinde, alışılagelmişin ötesinde bir alana sahip başüstü güvertesi tasarlanmış. Bu bölümde sehpa çevresinde C şeklinde oturma grubu, dört kişilik güneşlenme alanı ve Jakuzzi yer alıyor. 

Sunseeker 120 Yacht Sunseeker 120 Yacht

Çift MTU 12V 2000 motorları sayesinde Sunseeker 120 Yacht’ın 20 knot sürate erişebileceği hesaplanıyor. 

Sunseeker 120 Yacht
 
www.sunseeker.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint