Satılık Tekneler

Yeni Sportjet 460
9/25/2014 Williams, yeni Sportjet serisi şişme botlarını piyasaya çıkardı. İlk olarak Sportjet 460 modeliyle piyasaya çıkan yeni seri, Cannes Boat Show’da görücüye çıktı.


 
Yeni Sportjet 460 şişme bot, Cannes’ın ardından geçen hafta PSP Southampton Boat Show’da sergilendi ve İngiltere pazarına resmen sunuldu. Segmentinde lider konumda olan BRP Rotax motorların kullanılacağı bot, su kayağı ve wakeboard için mükemmel bir çekici. Rahatça tek kişinin kullanabileceği bot, piyasadaki en sessiz ve titreşimsiz Rotax 4-TEC 150 jet itiş sistemiyle satılıyor. Düşük bakım giderleri, yüksek performans ve muhteşem dümenlemesiyle öne çıkan motoru, CARB 3-star, ultra düşük emisyon standardına sahip.

Williams Sportjet 460

42 knot maksimum sürate çıkabilen yeni Sportjet 460, Williams tarafından 3 yıl garantili olarak satılıyor. Sportjet 460, Neptune Grey, Basalt Black ve Electro Blue renk seçeneklerine sahip. Fazladan dikkat çekmeyi sevenler için ise Lava Red kırmızısı da renk seçenekleri arasında.

Williams Performance Tenders satış direktörü Hornsby, bot hakkında şunları söyledi:

‘460 Sportjet’in piyasaya çıkışıyla ilgini son derece heyecanlıyız. Bu bizim seçkin müşteri kitlemiz için tam anlamıyla seçeneği arttırmaya yönelik bir hamle oldu. Sportjet serisiyle yat sahiplerine fazladan günlük tekne imkanını sunuyoruz.’

rotax engine


Sportjet 460, 24-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Monaco Yacht Show’da da sergileniyor olacak. Ardından Ekim ayında ABD tanıtımlarını gerçekleştirecek. Serinin bir sonraki modeli olacak olan Sportjet 510 ise Ocak 2015’te Londra’da görücüye çıkacak.  


http://www.williamsjettenders.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.