Satılık Tekneler

Yeni Silent 44 Projesi
11/5/2019 Yeni Silent 44 Projesi Silent 44

Silent Yachts
, güneş enerjisiyle çalışan çevreci, katamaran gövdeli yat serisine yeni bir giriş modeli eklemeye hazırlanıyor. Henüz proje aşamasında olan Silent 44 katamaran gövdeli motoryat, en gelişmiş gemi inşa standartlarında üretilecek ve en çağdaş teknolojilerle donatılacak.

Silent 44

Lüks seyir unsurlarıyla çevreci anlayışı en üst noktalarında bir arada tutan Silent 44 projesi, sunduğu tatmin edici performans rakamlarıyla dikkat çekiyor. Projede standart olarak sunulan çift 30 kW elektrik motorları, 12 knot’a kadar süratlerde seyri mümkün kılıyor. Silent, yeni projesinde opsiyonel olarak sunduğu 80 kW elektrik motorlarıyla ise, 15 knot sürate erişebiliyor. 

Silent 44 Silent 44

Silent 44’ün iç mekanında, 3 ve 4 kamaralı düzen seçenekleri sunulacak. Her iki seçenekte de tekne sahibi kamarası merkezde konumlandırılmış. 

Silent 44

Hiçbir konfor unsurundan ödün vermeden, okyanus aşırı seyirleri güneş enerjisiyle mümkün kılan bu motoryat serisi, geleneksel içten yanmalı makinelere sahip lüks motoryatlardan hiçbir açıdan geride kalmıyor. Silent’ın bu serisi, yatçılık sektöründe yeni dönemin öncülerinden olarak anılıyor.

Silent 44
Silent 44 Silent 44

Teknik detayları:

Boyu: 13,4 metre
Genişliği: 7,2 metre
Su kesimi: 0,75 metre
Ağırlığı: 11 ton
Su kapasitesi: 500-1000 litre
Yakıt kapasitesi: 250-500 litre
Güneş panelleri: 9 kWp
Batarya kapasitesi: 120 kWhYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.