Satılık Tekneler

Yeni ​Quarken 27 Cabin
5/31/2022 Yeni ​Quarken 27 Cabin Quarken 27 Cabin

Tüm hava şartlarına uygun, ‘denizin SUV’si’ olarak nitelendirilen yeni Quarken 27 Cabin; Axopar ve Saxdor gibi son yıllarda adından söz ettiren İskandinav markalarına güçlü bir rakip olacak.

Quarken 27 Cabin

Şık bir biçimde açılandırılmış gövde pencereleri ve maskülen çizgileriyle dikkatleri üzerine çeken yeni Quarken 27 Cabin, zorlu hava koşullarında maksimum konforu garanti etmek üzere tasarlandı.

Quarken 27 Cabin Quarken 27 Cabin

Dümen evi, kapalı yapısına rağmen camlarla çevreli olduğu ve açılır tavan özelliği sunduğu için, hayli aydınlık ve ferah bir ortam sağlıyor.

Geniş kişiselleştirme seçenekleriyle pazara sunulan bu model, sadece yolcu transferi için değil günlük geziler ve hatta denizde sofra keyfi gibi aranan tüm özellikleri bir arada sunabiliyor. 

Rakiplerinde de karşımıza çıktığı üzere Quarken 27 Cabin’de standart olarak, 300 beygirlik V6 kıçtan takma motor yer alıyor. Çıkabildiği maksimum sürat 43 knot olarak test ediliyor.

Quarken 27 Cabin Quarken 27 Cabin

Boyu: 8,35 metre
Genişliği: 2,59 metre
Draftı: 0,85 metre
Ağırlığı: 2700 kilogram
Yakıt kapasitesi: 300 litre
Maksimum sürati: 43 knot
Menzil: 150 deniz mili


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.