Satılık Tekneler

Yeni Ocean King 88 Classic
10.07.2018 Yeni Ocean King 88 Classic İtalyan tersane Ocean King, explorer tipi motoryatlarından oluşan Ocean King Explorers serisine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Ocean King 88 Classic modeli, üreticinin en güncel tasarım ve teknoloji birikimini bünyesinde barındıracak.

Ocean King 88 Classic

Tasarım aşamasında Venedik’ten VYD Studio ile birlikte çalışan Ocean King tersanesi, yeni 88 Classic modelinde 238 grostonluk bir hacim sunuyor. Çelik gövde ve alüminyum üst binadan inşa edilecek olan motoryat; 7,5 metrelik eni ve 4 kat güvertesiyle muazzam genişlikte iç mekanlara sahip olacak.

Ocean King 88 Classic.

Standart olarak tanıtılan iç mekanında 5 kamaralı düzen karşımıza çıkıyor. Motoryatın ana güvertesinde konumlanacak olan master kamara, geniş pencereleri sayesinde hayli aydınlık bir atmosfer sunuyor. Ana güvertedeki salonun yanı sıra, üst güvertede tasarlanmış olan sky lounge bölümü misafirlere fazladan bir yemek alanı seçeneği sağlıyor. Güçlü vinç donanımı sayesinde motoryatın bu güvertesinde, aynı zamanda 6 metrelik servis botu ve su sporları oyuncakları da taşınabiliyor.

Ocean King 88 Classic..

Yeni Ocean King 88 Classic’de mürettebat bölümü, alt güvertenin baş tarafında olacak şekilde tasarlanmış. Kaptan kamarası ise, üst güvertede yer alan dümen evinin arkasında yer alıyor. Alt güvertedeki mürettebat bölümünden; dalış merkezi, su sporları bölümü veya balık hangarı olarak kullanılabilecek olan kıç garaja geçiş mümkün.

Ocean King 88 Classic...

Gelişmiş itiş teknolojileriyle donatılacak olan 88 Classic, 8 knot süratle saatte 36 litre yakıt tüketiyor ve bu şekilde 8 bin deniz mili menzil sunuyor.

Ocean King 88 Classic,

Fotoğraflar: Ocean King


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.