Satılık Tekneler

Yeni Nimbus C8 Dört Mevsim Denizde !
7/1/2021 Yeni Nimbus C8 Dört Mevsim Denizde ! Ödüllü W8’in üzerine geliştirilen yeni Nimbus C8, kapalı kabin tasarımıyla yılın 12 ayı denizin keyfini çıkarabilmeye olanak sağlıyor. 

Nimbus C8

Dayanıklı yapısıyla öne çıkan İskandinav tasarımı, temelde İsveç iklimi göz önünde bulundurularak geliştirildi. Pazara sunulduktan sonra İngiliz deniz meraklıları tarafından da hayli ilgi gören Nimbus C8, oldukça kullanışlı bir tasarım.

Nimbus C8

Dümen evinde 5 kişilik oturma imkanının yanı sıra, açılır kapanır yatak da mevcut. Teknenin kayarak açılır cam tavanı, sancak tarafa açılır kabin kapısı ve kıç hatch kapağı, sıcak günlerde içeriyi ferah hale getiren donanımları.

Nimbus C8 


Tekenin baş tarafındaki ayrı tutulmuş güneşlenme ve oturma alanı, kolayca sökülebilen gölgeliğe sahip. Teknede ek olarak Sleipner baş pervanesi, 7 inç Simrad MFD ekran ve Zipwake dinamik trim kontrol ünitesi mevcut. 

Teknik özellikleri:

Boyu: 7,93 metre
Genişliği: 2,55 metre
Motorlar: Tek Mercury Verado 250/300
Maksimum sürat: 40 knot
Başlangıç fiyatı: 104.000 Sterlin


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.