Satılık Tekneler

Yeni Konsept Yelkenli RP42
6/10/2020 Yeni Konsept Yelkenli RP42 Yelkenli RP42


Reichel/Pugh Yacht Design
ile işbirliğine giden Design Unlimited, 42 metrelik gezi sınıfı yelkenli yat konsepti ortaya çıkardı. Mimari ve mühendislik işlerini Reichel/Pugh’un üstlendiği konseptin dış tasarımını, Design Unlimited gerçekleştirdi.

Yelkenli RP42

Uzun menzilli seyirler ve aile seyahatleri odağında geliştirilen yelkenli tasarımı, salon ve kokpit üzerine doğru uzanan panaromik tavan yapısıyla dikkat çekiyor. Tavana yerleştirilmiş güneş panelleri, yelkenlinin enerji ihtiyacının bir bölümünü sağlıyor.

Yelkenli RP42

Kokpitte geniş yemek bölümü, sabit bimini ve kayarak açılabilen tavan yapısı yer alıyor. Kapalı yemek bölümü ise, salonun içerisinde konumlanıyor.

Yelkenli RP42

Yelkenli yatın alt güvertesinde, aynı boyutlarda üç kamara yer alıyor. Daha büyük olan master kamara ise, kıç tarafta ve ayrı girişi bulunuyor.

Yelkenli RP42 Yelkenli RP42

Design Unlimited, bu konsept yelkenlide iki farklı iç mekan teması sunuyor. Biri doğal renklerden oluşan açık renkli tema iken, ikinci seçenek koyu ahşap paneller ve halılar ile farklı şekilde tasarlanmış. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.