Satılık Tekneler

Yeni Hunter 40
8/5/2014

Marlow-Hunter'ın "World Destination Series" yatlarından her biri –H45, H50 ve H50cc dahil olmak üzere - özellikle uzun süreli seyir ve gemide yaşama konforu için tasarlanmıştır. Bu seçkin açık deniz serisine son eklenen H40 da onlardan farklı değil.H40, iki- ya da üç-kamara iç konfigürasyon seçeneği sunuyor, ikisi de 15.24 santimetre boşluk payına sahip; direkt olarak navigasyon merkezine bakıyorlar; geniş mutfakta Corian®tezgahlar, ocaklı ve çift gaz memeli LPG gazlı fırın ve hatta 6'lı tabak, çanak ve bardak seti var; iç kaplamalar ise kiraz ya da tik ağacından. H40'nın bir başka ortak özelliği ise çift baş tasarımı. İki kamara konfigürasyonundan öndeki baş, oda içinde banyoya sahip ve burada ayrı bir duş bölümü var. Kıçtaki standart kabin, ortası yükseltilmiş ada çift kişilik yatağına sahip, oda içinde banyo ve duş bölümü, ayrıca ikili sedir kaplı dolaplar var. Buna karşın, tercihe bağlı olan üç kamaralı plan baş konfigürasyonu için ayrı bir duş bölümü sunmaktadır.  

Borda kısmında ise Hunter 40 adeta hareket halindeki bir şiir gibidir. Geniş kokpiti Marlow-Hunter TravelArch®arma ile birlikte hareket özgürlüğü sağlamakta ve hem seyir halinde hem de demirlendiğinde güvenlik sağlamaktadır, böylece yatın sosyal merkezi olmaktadır. Kaplama ve tertibat için olan büyük depo bölümleri aynı zamanda oturma yerleri olarak da gayet güzel bir şekilde işlev görmektedir.  Çift dümen istasyonları kolayca kullanılabilir, bir yandan kıç küpeştedeki paslanmaz çelikten oturma yeri, seyir için rahat bir oturma alanı sağlarKokpitin ön tarafında tercihe bağlı kendiliğinden yelken sarma sistemi, tek elle kontrol edilebilmesi için tasarlanmış düzenli  güverte ve arma planlarıyla H40 tam bir işçilik harikasıdır. Alternatif olarak, performans odaklı denizciler standart seyir konfigürasyonunu seçebilirler. İki seyir planı da maksimum güvenlik ve mobilite için eğik küpeşte ve kaplamalar ve kaymaz yüzey ile kolaylıkla kontrol edilebilir. 


Estetik ve işlevsel özellikleri de dikkate değerdir. Kokpitin ön tarafı parlak ve düşük profilli bir kamaradır. Geminin iskele tarafı ve sancak tarafında devam eden pencereler içeriye bolca ışığın girmesini sağlarlar. 

Tüm Marlow-Hunter yat ve yelkenli teknelerinde olduğu gibi, H40, Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiş ve yapılmıştır. İç kısımların her biri yerindeki yetenekli zanaatkarlarımız tarafından ustalıkla yapılmıştır ve gövdeye kusursuz bir şekilde yerleştirilmiştir.


"Marlow-Hunter'ın tanınmış güvenli ve sorunsuz yapısının yanı sıra, hoş tasarım estetiği,  borda yelken performansı ve zengin özellikli kolaylıklarıyla, H40 bizim tasarıma, yeniliğe, kaliteye ve dünya çapındaki tüm denizcilere verdiğimiz değere olan bağlılığımızı gururla sunuyor." 

HUNTER MARLOW & MARLOW ŞİRKETLERİ HAKKINDA

Hunter Marine Corporation, şimdiki adıyla Marlow-Hunter, dünyanın en büyük, donanımlı ve  sahibi tarafından yönetilen yelkenli tekne ve yelkenli yat üreticilerinden biridir. Dünya çapında bilinen ürün yelpazesinde “Fun & Sun Trailerable Series” – H15, H18, H22 ve The Edge, 27-ayak gücünde ve yelken hibridli bir tekne;  “Family Adventure Series” – H27, H33, ve H36; ve H40, H45, H50 ve H50 merkez kokpitli “World Destination Series”.


Marlow Acquisitions, LLC,-11.2-30.48+ uzunluğundan özellikle Marlow Explorer, Marlow Voyager ve Marlow Prowler için yapılmış 300,000 feet karelik üretim alanı da dahil olmak üzere, Amerika'da ve Asya'da çeşitli üretim, dağıtım, OEM tedarik ve arz ve perakende tersaneleri gibi ulusal hisselere sahiptir. En son Hunter hisse satın alımı sırasında, Marlow aynı zamanda üretim ve dağıtım ile alakalı tüm alet ve makineler de dahil olmak üzere, önceden Morgan Industries'in Luhrs ve Mainship olarak bilinen hisselerin çoğunluğunu da satın almıştır. Benzer bir şekilde, 2011'de Marlow Merrill Stevens Shipyard'ı, Amerika'nın en eski ve siluetini oluşturan etmenlerden biri olan tersaneyi satın almıştır, bu sektör sembolü haline gelmiş yeri tamamen yenilemek için çalışmaları sürmektedir, şimdi tersane 127 yıl daha gençtir. Bu kazançlar sayesinde Marlow müşterilerine çok daha iyi hizmet sağlayacaktır. 

Hunter 40'ın teknik özellikleri ve satış fiyatı için TIKLAYINIZ

Marlow Hunter, Türkiye'de Tatari Yatçılık tarafından satışa sunulmaktadır. 

www.tatari.com.tr 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.